Koulut

Antti Turkki

Peruskoulun rehtori

Puh: 040 161 5050
antti.turkki@rantasalmi.fi
Auli Kantanen

koulusihteeri, Rantasalon peruskoulu, iltapäivä

koulusihteeri, lukion toimisto, aamupäivä

Puh: 040 161 5019
auli.kantanen@rantasalmi.fi
Hanna Rahikainen
Esiopetus
Puh: 040 161 5026
hanna.rahikainen@rantasalmi.fi
Josi Mikkilä
rehtori, Rantasalon peruskoulu
Puh: 040 574 9182
josi.mikkila@rantasalmi.fi
Katja Koivunoro
rehtori, Rantasalmen lukio
Puh: 040 560 8121
katja.koivunoro@rantasalmi.fi
Koululaisten APIP-toiminta Reppu
Koulukeskus
Puh: 040 161 5035
reppu@rantasalmi.fi
Opetusyksikkö Pienluokka
Koulukeskus
Puh: 040 161 5025
pienluokka@rantasalmi.fi

Tapahtumakalenteri - Rantasalmella tapahtuu